Předprodej knihy Arila: Stříbrné město začne 11. 5.!

Publikováno: 9. 5. 2021

Tak a je to tady! Oficiální předprodej se nezastavitelně blíží a já mám pro vás hromadu užitečných informací.

Harmonogram

Předobjednávka se spustí:
11. 5. ve 12:00 pro placené předplatitele na YouTube a Twitchi jako obrovské poděkování za takovou podporu. Twitch vám zašle zprávu na vaši propojenou e-mailovou adresu a YouTube vám zobrazí odkaz v sekci Komunita na mém YouTube kanálu.
11. 5. ve 12:30 pro všechny na našem mailing listu! Přístup k předobjednávce budete mít krásnou půlhodinu před veřejností. Přihlásit se můžete ZDE. Zde vás čekají mimo jiné i slevové akce na knihy, setkání se čtenáři a podobně.
11. 5. ve 13:00 pro veřejnost. Na YouTube proběhne stream rozbalení Zásilky a představení knihy.

Finální ceník

Kniha – 349 Kč
Zásilka ze Stříbrného města – 799 Kč (Neobsahuje knihu)
Plakát 70 × 50 cm – 199 Kč
Tričko – 349 Kč
Největší změnou je cena Zásilky, kam přibyla ještě jedna velmi důležitá položka. Až uvidíte, co je uvnitř, bude vám vše jasné 🙂
Trička jsme zvolili z lepšího materiálu, takže by měla být kvalitnější a příjemnější.
Na závěr bych chtěl veřejně oznámit: tyto položky NEJSOU limitovaná edice! Původní plán byl vytvořit speciální balíček pro zájemce, ale spousta z vás vyjádřila touhu si balíček koupit i někdy v budoucnu nebo strach, že se na ně nedostane. Proto jsem se rozhodl, že všechny tyto položky budeme pravidelně doplňovat a dostane se tak na všechny.

Má to ale dva háčky…

V budoucnu možná dojde ke zdražení Zásilky ze Stříbrného města z důvodu objednávek menšího počtu položek od samotných dodavatelů, a tím pádem se zvýší výrobní náklady.
Na skladě máme pořád jen 1500 kusů. Pokud se vyprodají velmi rychle, ostatní zájemci si budou moct Zásilku rezervovat, ale s čekací dobou zhruba dva měsíce, než se stihne všechno na zakázku vyrobit.

Jak bude všechno vypadat?

Odhalení obsahu Zásilky proběhne až 11. 5., ale už teď pro vás mám speciální náhled toho, jak budou vypadat trička. Konkrétně jsem připravil tři varianty.

„Nofrana Hur“ znamená v jazyce Aldali celý soubor pocitů. Je to smutek z toho, co končí, ale zároveň radost z toho, co nás teprve čeká. Strach z neznámého, ale také spokojenost nad tím, co už jsme prožili.

Dvojicí designů je surová podoba Nura, člověka z hlavní frakce příběhu Arila: Stříbrné město. Nurové se při cestách na cizí světy pomažou speciální hromomastí, která je za doprovodu burácení hromu přesune na nový, neznámý svět. Vzhledově má mast připomínat bojové značky, protože žádná cesta do neznáma není snadná.
V tuto chvíli je dámský design pouze na dámském střihu a pánský na tom pánském. Do budoucna určitě plánuji udělat design v obou variantách.

Ale to není vše…

Úterý 11. 5. bude bezpochyby velký den, ale jeho velikost ještě umocní večerní program, kdy naprostá legenda Martin Stránský přečte na MADMONQ Twitch streamu prolog a první dvě kapitoly knihy Arila: Stříbrné město! Martina můžete znát jako hlas Doktora House, prince Arthase, Bendera…
A pokud jde o spoilery, nemusíte se bát. Tato část knihy vám prozradí základy o fungování světa a nastíní hlavní zápletku.
Přenos proběhne zde – https://www.twitch.tv/madmonq
Tímto bych chtěl všem z MADMONQ poděkovat za obrovskou podporu! <3

A to pořád není vše…

24. 5., v den oficiálního vydání knihy, proběhne na mém YouTube kanále křest knihy, kde se probere spousta důležitého, budete mít možnost získat drobné dárečky, dozvíte se informace ze zákulisí… No, tohle prostě nedoporučuji minout 🙂
Blíží se obrovské věci, nebojím se říct, že to jsou ty největší události celé mé kariery a já jsem neskutečně rád, že můžete být u toho.
Díky!
Sterakdary