Odhalení knihy Arila 2!

Publikováno: 30. 8. 2021

Jsou to tři měsíce od vydání knihy Arila: Stříbrné město a dnes se podíváme na to, jak bude vypadat její pokračování, Arila: Poslední hvězda!

Musím uznat, že František se na tentokrát opravdu vyřádil a obálka vypadá vážně skvěle. Chtěli jsme tento vzhled posunout a já můžu s klidným srdcem říct, že se nám to opravdu povedlo.

Skutečně by mě zajímalo, kolik informací dokáží bystří čtenáři vyčíst? Kdo jsou ony čtyři postavy v popředí? Co je to za podivné místo? Nemůžu se dočkat, až se do knížky pustíte. Dobrou zprávou je, že nebudete dlouho čekat! Vydání knihy Arila: Poslední hvězda se plánuje na konec listopadu, tedy zhruba za tři měsíce!

HumbookFest 2021

A druhou skvělou zprávou je, že se uvidíme na letošním HumbookFestu v Praze! 2. října, od rána do večera! Budu se účastnit nějakých přednášek, ale spoustu času jsem si vyhradil na čtenáře, takže pokud si chcete nechat podepsat knihu nebo si popovídat o knize samotné, lepší příležitost jen tak mít nebudete!

Odkaz na facebookovou událost najdete ZDE.

Křest knihy Arila: Poslední hvězda

A na závěr malé lákadlo na vydání Arily 2 – chystáme křest a možná i nějaké to turné po republice! V tuto chvíli máme připravenou jen Prahu, ale osobně bych moc rád zapojil i další města, nicméně jestli se nám to podaří, ukáže až čas.

Pokud nechcete propásnout informace o slevách, novinkách anebo o možnosti se potkat, určitě se přihlaste na náš mailing list! Jednou za měsíc dostanete e-mail se souhrnem toho nejdůležitějšího, samozřejmě zdarma, a vždy se můžete snadno odhlásit.

Na mailing list se můžeš přihlásit ZDE.

Třetí kniha

Práce na sci-fi knize probíhají velmi dobře! V tento moment mám hotovou většinu důležitých věcí týkajících se worldbuildingu, příběhu, mechanik světa a začíná tvorba pevné osnovy a dělení příběhu do samotných kapitol.

Moc rád bych vám o knize řekl trochu více informací, ale na to si budete muset ještě chvíli počkat. V tuto chvíli mohu prozradit jen to, že kniha bude pro trochu starší publikum, než byla Arila.

Progress bar

Řada čtenářů se mě ptala, jestli bych na web nezařadil progress bar, jako má mistr řemesla Brandon Sanderson. V podstatě se jedná o pravidelně aktualizovaný seznam ukazatelů, které prozrazují stav práce na jednotlivých knihách.

A otázka na vás – bylo by to pro vás užitečné nebo zajímavé? Dejte mi vědět!

To je ode mě prozatím vše, neuvěřitelně se těším na konec roku, bude to velké!

Díky,
Radek