Dr. Tato stránka je zamčena pro neregistrované a nové uživatele Kamalesh Gor

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Dr. Kamalesh Gor
Dr. Kamalesh Gor 2033.jpg
Základní informace
Narozen 1970
Místo narození Uttarpradéš (Uttar Pradesh)

Narozen roku 1970 do malé vesnice v severním státu indie Uttar Pradesh. Během svých akademických let vedl vědecký výzkum organizace ISA1.

Život

Raný život

Kamalesh Gor byl už od útlého věku bystrý student a tíhnul k vyššímu vzdělání. Podle jeho biografie Můj Život Ve Hvězdách2 prodával zahraničním turistům nápoje a jiné osvěžení, díky čemuž pokrýval své studentské náklady. Kamalesh byl vynikající student, i když se údajně dostával do konfliktů s profesory kvůli vysoké absenci na jejich hodinách.

Lobaszská Akademie Vesmírných Věd
Lobaszská Akademie Vesmírných Věd

Profesní život

Kamalesh Gor vystudoval obor kosmologie s nejvyššími vyznamenáními na Lobazské Akademii Vesmírných Věd3, ale k samotnému učení se dostal teprve po rozvodu s jeho první ženou Raji. Jeho ambice k vesmíru v něm podle rozhovorů vyrostly ve chvíli, kdy byl nejvíce sám. Svou pozornost nasměroval k obloze a objevil svou vášeň.

Kamalesh Gor má na svém jméně spoustu významných objevů. Tím nejvýraznějším je ale bezpochyby Gorský Monolit, který v roce 2038 spatřil jako první. Po tomto objevu se jeho život obrátil vzhůru nohama a celý svět na Kamaleshe upřel svou pozornost.